Polska górą

Opublokowan: Sierpień 5, 2010 | Kategoria: Turystyka

Wycieczki zagraniczne są coraz rzadziej wybierane. Polacy w tym roku wolą spędzać wakacje w naszym kraju. Nic zresztą dziwnego. Głównym powodem takeigo zachowania była pogoda, która w lipcu była szczególnie dobra w naszym kraju.

Osoby żyjące z turystyki nie mogą więc narzekać na brak zarobków. Ja dokładniej przyjżałem się temu, co działo się w Kołobrzegu. Szczerze mówiąc, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony akcjami promującymi miasto Koobrzeg. Okazuje się ,że przyniosły one bardzo dużo pożytku. Przedstawiały przede wszystkim atrakcje w Kołobrzegu, które znajdują się w tym mieście.

Oczywiście na północy kraju też nie można było narzekać na brak turystów. Osoby, które miały plan wyjechać do Zakopanego na wczasy bardzo dobrze wybrały. Mimo wszystko jednak górale nie byli zadowoleni z lipca. Mają oni bowiem nadzieję,że sierpień będzie miesiacem w którym odpowiednio duża liczba turystów przyjedzie do stolicy Tatr. Wydaje się, że trudno będzie pobić poprzedni rok, który był rekordowy jeśli chodzi o turystów w Zakopanem ,jednak jest możliwość, e ich liczba będzie nieznacznie mniejsza. W dużej mierze zależne to będzie oczywiście od pogody. Wielu wczasowiczów swój urlop załatwi na ostatnią chwilę, więc nie ma się co dziwić, że góralom tak bardzo zależy na słonecznym sierpniu.

» Kategoria: Turystyka

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY