Ciekawa wycieczka

Opublokowan: Sierpień 5, 2010 | Kategoria: Turystyka

Czy warto jest w dzisiejszych czasach wyjeżdżać a wczsy poza granice naszego kraju? Osobiscie uważam, że tak. Trzeba jednak znaleźć odpowiednią ofertę. Ja szczerze mówiąc zawsze lubiałem poznawać coś nowego. Dlatego też bardzo zaciekawił mnie wyjazd enoturystyczny do Urugwaju.

Pewnego dnia przechodząc przez galerię handlową zauważyłem ciekawą informacje na temat jednej z wycieczki. Pisało bowiem „wyjazdy wino Urugwaj”. Bardzo mnie to zainteresowało. Nigdy wcześniej nie słyszałem takiego połączenia słów. Okazało się bowiem, że w ostatnim czasie bardzo modne są wycieczki tzw. „enoturystyczne”. Czym jest owa enoturystyka? Jest to wyjazd w najdalsze zakątki świata do krajów w których kultura wianiarska jest na bardzo wysokim poziomie.

Jest to oferta stworzona przede wszystim dla smakoszy wina, którzy chieliby poznać nowe smaki tego trunku. Ja, jako osoba, która bardzo lubi wino, postanowiłem bliżej przyjżeć się owej ofercie. Szczerze mówiąc z kazdym kolejnym zdaniem bardziejs ię do niej przekonałem. Postanowiłem więc, że jeżeli uda mi się w tym roku wyjechać a jakąkolwiek wycieczkę, to będzie to własnie Urugwaj. Dotychczas zawsze spędzałem wakacje w naszym kraju, który wydawał mi się bardziej odpowiedni. Nigdy nie lubiałem przereklamowanych kurortów, jak choćby Majorka, czy Ibiza. Urugwaj wydał im się jednak bardzo interesujący. Za kilka dni własnie tam wyjeżdżam na tegoroczne wakacje. Mam nadzieję,że spędzę tam niezapomniany tydzień.

» Kategoria: Turystyka

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY