Niebezpieczna wiosna

Opublokowan: Kwiecień 15, 2010 | Kategoria: Motoryzacja

Pierwsze dni wiosny z pewnością nie napawają optymizmem na drogach. W ostatnich dniach możemy spotkać wiele wypadków drogowych. Jest to spowodowane przede wszystkim niewyobrażalną bezmyślnością niektórych kierowców. Nie zdają sobie oni sprawy z konsekwencji, jakie mogą być spowodowane niebezpieczną jazdą.

Do takich z pewnością należy nieprzestrzeganie przepisów drogowych, orz – przede wszystkim chyba – pijani kierowcy. Nie zdają sobie oni sprawy, że nawet jedno piwo może skutkować ogromnymi konsekwencjami.

Dlatego też coraz częściej w telewizji mówi się o tym ,jakie to bezpieczeństwo na drogach jest ważne. Z pewnością państwo powinno zwracać większą uwagę na to, jak zachowują się polscy kierowcy. Przecież nasz kraj przoduje w wypadkach drogowych! Głośno mówi się o tym, że w naszym kraju niebezpieczeństwo podczas jazdy samochodem jest nawet kilkakrotnie wyższe niż w innych krajach Unii Europejskiej. Z pewnością na ten stan rzeczy wpływ mają również inne aspekty, jak choćby zły stan polskich dróg.

» Kategoria: Motoryzacja

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY