Meble na wymiar w stolicy Wielkopolski?

Opublokowan: Marzec 24, 2010 | Kategoria: Dom

W stolicy wielkopolski mieszkam od czterech dni, żona przyjeżdża do mnie z dziećmi za dwa tygodnie, postanowiłem że w tym czasie zamówię jakieś meble na wymiar, aby sprawić im prezent. Po krótkim namyśle, postanowiłem że zainteresuje się meblami salonowymi, przecież to właśnie w salonie będziemy spędzać najwięcej czasu.

Poszukiwania zacząłem od google i frazy meble na wymiar poznań. Zainteresowało mnie kilka pozycji, spisałem numer telefoniczny każdego zakładu i postanowiłem że w ciągu najbliższej godziny obdzwonię wspomniane wcześniej firmy. I tak po godzinie wybrałem głównego kandydata, do wykonania moich mebli, była to firma meble poznań na wymiar, która oferowała różnego typu meble na wymiar, dodatkowo wycena oraz wstępny projekt mebli był zupełnie za darmo co mnie bardzo cieszyło. Jak dowiedziałem się w rozmowie telefonicznej, klient mógł uczestniczyć w projektowaniu mebli, co dodatkowo mnie ucieszyło.

W takim razie nie miałem nad czym się zastanawiać i od razu podpisałem umowę. Po trzech tygodniach miałem już w swoim salonie nowe meble, całej rodzinnie bardzo się one podobały, całość była wykonana bardzo starannie i wszyscy moi znajomi nie mogli uwierzyć że za tak solidne meble dałem niewiarygodnie niską cenę, dodatkowo gdy im powiedziałem że uczestniczyłem w projektowaniu mebli, byli zszokowani i poprosili o numer do tego zakładu stolarskiego.

» Kategoria: Dom

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY