Nowe życie

Opublokowan: Kwiecień 28, 2010 | Kategoria: Biznes, Hobby, rozrywka

Postanowiłem rozpocząć nowe życie. Dlaczego? Ponieważ od pewnego czasu nie byłem zadowolony z tego, jak żyję. Byłem znudzony tym, co robię, a nie przynosiło to oczekiwanych efektów, poza tym, że hartowanie nie tyle mojego ciała, co duszy było ogromne.

Wiedziałem, że jeżeli w najbliższym czasie czegoś w swoim życiu nie zmienię, to wpadnę depresję. Postanowiłem zmienić pracę. Do tej pory produkowałem garaże blaszane. Robota była dobrze płatna, jednak nie czułem się w niej spełniony. Postanowiłem więc coś zmienić. Jako, ze zawsze lubiłem prowadzić samochody, pomyślałem nad zakupem samochodu i znalezieniem pracy w kurierze.

Był to bardzo dobry pomysł. Okazało się bowiem, że praca tam nie jest taka jednolita jak przy produkcji, a i również zarobek nie jest zły. Początkowo czułem się bardzo niepewnie jadąc w dłuższą trasę, jednak z dnia na dzień kierowałem coraz pewnie. Jedynym mankamentem tej pracy jest bezpieczeństwo na drogach. Zapewne wielu z Was zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno w Polsce jest jeździć zawodowo. Niestety, w mojej pracy byłem od tego uzależniony. Wiem, że jestem kierowcą, który jeździ bezpiecznie, jednak nigdy nie mogę być pewien jak samochód prowadzą osoby z którymi mijam się na drodze.

Być może oni nie są świadomi tego, jak duże zagrożenie może spowodować niebezpieczna jazda. Niestety, nie każdy ma na tyle wyobraźni, żeby zdać sobie sprawę z tego, że każda jazda powyżej określonej prędkości może być bardzo niekorzystna.

» Kategoria: Biznes, Hobby, rozrywka

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY