Internetowy biznes

Opublokowan: Kwiecień 15, 2010 | Kategoria: Biznes, Internet

Silny marketing internetowy w ostatnich latach z pewnością przysłużył się wielu firmom, które mogły rozpocząć swoją działalność. Znam kilku przedstawicieli dość dużych sklepów internetowych, którzy opowiedzieli mi o swoich początkach.

Pierwszym z nich jest Krzysztof, który wraz z bratem sześć lat temu utworzył wraz z bratem sklep internetowy z sprzętem rehabilitacyjnym. Początkowo zyski nie były duże. Z biegiem czasu jednak produkty z jego sklepów stały się coraz popularniejsze ,a samemu Krzyśkowi udało się znaleźć firmę ,która sprzedawała solidne elektryczne wózki inwalidzkie po bardzo atrakcyjnych cenach.

Podobnie zresztą swój biznes rozpoczynał Jarek, który przez większość swojego życia zarabiał na siebie i swoją rodzinę w firmie zajmując się hartowaniem. Dopiero wraz z biegiem lat postanowił rozpocząć swój biznes. Jak sam przyznaje dzisiaj, była to bardzo trudna decyzja i ogromne ryzyko. Gdyby mu się nie udało, został by bez środków do życia. Obecnie jednak jest bardzo zadowolony, gdyż jest jednym z największych w Polsce producentów garaży blaszanych, a jego produkty są rozpoznawalne na całym świecie. Dzisiaj uważa, że garaże z blachy o jego całe życie.

» Kategoria: Biznes, Internet

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY