Problem z organizacją

Opublokowan: Sierpień 5, 2010 | Kategoria: Usługi

Ostatnio miałem dość duży problem. Jako,że od dłuższego czasu zajmuje się organizacją wesel, nigdy nie pomyślałbym, że będę miał problemy ze znalezieniem zespoł weselnego w rejonie Radomia. Zawsze bowiem korzystale z kilku znajomych zespołów, którzy byli bardzo zainteresowani moimi ofertami. Pewnego razu zdarzyło się jednak tak, ze wszystkie kapele, które miałem na oku miały zajęte terminy. Początkowo nie wiedziałem co mogę zrobić.

Postanowiłem jednak, że spróbuję znaleźć coś ciekawego w Internecie. Wpisałem więc w wyszukiwarkę internetową hasło „kapela na wesele Radom”. Szczerze mówiąc wcześniej byłem pesymistycznie nastawiony do tego typu inicjatyw. Wydawało mi się bowiem, że nie jest możliwe załatwienie tego typu spraw przez Internet. Okazało się, że całkowicie się myliłem. Bardzo szybko znalazłem kilka zespołów, których muzykę mogłem posłuchać na ich stronie internetowej. Zdecydowałem się wyrbać kilka z nich i po kolei dzwonić z zainteresowaniem ich usługami.

Szczęścliwie udało mi się już za pierwszym razem wybrać kapelą, ktora miała wolny termin. Przed wybraniem właśnie tego zespoł postanowiłem jednak jeszcze sprawdzić, czy to, jak grają zgadza się z tym co mogłem usłyszeć w Sieci. Okazało się, że zespół ten miał na prawdę duży talent. Składał sę z młodych chłopaków, którzy chcieli dorobić sobie w weekend.

» Kategoria: Usługi

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY