Dylemat wakacyjny

Opublokowan: Kwiecień 28, 2010 | Kategoria: Turystyka

Sam nie wiem jaką ofertę wybrać na tegoroczne wakacje. Muszę przyznać, że nigdy nie miałem tak dużego problemu z tym, co będę robił w czasie wolnym. Inną sprawą jest, że nie jest to negatywny problem. Wręcz przeciwnie. Mam nadmiar propozycji, które maja wpływ na to, że nie mogę konkretnie niczego wybrać. Jedną z propozycji jest wyjazd na zagraniczną wycieczkę. Dlaczego akurat tam? Ponieważ Krzysiek, mój dobry znajomy, wraz z swoją dziewczyną zaprosili nas na wycieczkę enoturystyczną. Jako, że preferują wino, enoturystyka jest dla nich czymś bardzo ciekawym. Ja osobiście nie przepadam za tym trunkiem, jednak wyjazd do przepięknych państw świata bardzo mnie zachęca. Inną propozycją jest hotel w górach. Bardzo lubię góry. Szczególnie te nasze, polskie. Są przepiękne. Mimo to, najciekawszą propozycją wydaje mi się ta ostatnia.

Przyjaciele postanowili wynająć przyczepę kempingową i wyjechać na działki Szczyrk. Mimo, iż wydaje się, że jest to najmniej atrakcyjne miejsce spośród wszystkich wyżej wymienionych, chyba najlepiej czułbym się w towarzystwie, które będzie tam przebywać.

Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji. Wszystko więc przede mną. Bardzo ciągnie mnie do tej spontanicznej wycieczki do Szczyrku, jednak muszę to wszystko poważnie przemyśleć. Chcę, by te wakacje były dla mnie jak najlepsze.

» Kategoria: Turystyka

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY