Unikalne motywy na forum

Opublokowan: Kwiecień 17, 2010 | Kategoria: Internet

MyBB to jeden z wielu dostępnych na rynku silników forów internetowych. Ma on wiele zalet takich jak wysoka wydajność oraz funkcjonalność i łatwość obsługi. Niestety brakuje mu ładnych skórek dlatego w serwisie Style MyBB PL znajdziesz zarówno płatne jak i darmowe style na forum oparte na silniku MyBB.

Nasze prace charakteryzują się niepowtarzalną i miłą dla oka grafiką, a także zgodnym z najnowszymi standardami kodem xHTML i CSS. W tworzeniu tego wszystkiego pomagają nam profesjonalne narzędzia do robienia grafiki oraz ułatwiających pisanie kodu. To wszystko uzupełnia bardzo popularna i wygodna forma płatności jaką jest SMS. Dodatkowo staramy się tworzyć motywy, które nie bazują na standardowym układzie domyślnego stylu MyBB.

Więc jeśli jesteś administratorem forum opartego na silniku MyBB, a także poszukujesz wyglądu, który wyróżni Twoje forum spośród innych nasza oferta jest w sam raz dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz jeden z darmowych motywów na forum lub wyślesz SMS’a i w ciągu kilku sekund zakupisz wymarzony szablon.

» Kategoria: Internet

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY