Co jest fajnego w blogowaniu?

Opublokowan: Kwiecień 26, 2010 | Kategoria: Internet

Jeśli nie masz jeszcze bloga, zapewne nie wiesz jaką frajdę daje blogowanie. Zabawa i radość jest naprawdę trudna do opisania, ale mimo wszystko zdobędę się na to, by ją Wam przedstawić.

Pierwszą świetną rzeczą jest możliwość wyrażania nieskazitelnie osobistej opinii. Rewelacyjne jest to, że naszą, często do granic kontrowersyjną opinię, przedstawić bez zastanowienia i strachu o to, że ktoś Ci przerwie w połowie zdania i zacznie obrzucać kontrargumentami albo nawet mięsem.

Kolejną zaletą blogów jest dyskusja w komentarzach. I chociaż zdobycie tylu użytkowników, by toczyła się tam prawdziwa dyskusja, to zadanie trudne i żmudne, to jednak daje to tak przeogromną satysfakcję, że naprawdę warto się za to zabrać.

Pomijając mało istotne aspekty, doszliśmy do meritum. W blogowaniu najfajniejsze jest zarabianie. Prawdę mówiąc, sukces, nie tylko bloga – właściwie wszystkiego – liczy się w pieniądzach. Niektóre blogi nie zarabiają nic – ich właściciele nie lubią takiego biznesu lub nie potrafią się za to zabrać. Tym, którzy nie pogardzą kilkoma setkami złotych co miesiąc, polecam się tym zainteresować. Internet to żyła złota, a w Polsce nie dotarł jeszcze do punktu kulminacyjnego. Właśnie dlatego w ostatnim czasie ogromną karierę robią ebooki, których tematyką jest samodoskonalenie i zarabianie w Internecie.

» Kategoria: Internet

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY