Sprzęt dla dj’a

Opublokowan: Listopad 26, 2010 | Kategoria: Hobby, rozrywka, Sklepy

Klasa i poziom didżeja zależy od jego talentu, wyczucia, gustu, słuchu, poczucia rytmu i pomysłów na utwór. Jednak nawet najlepszy DJ nie będzie potrafił zaprezentować pełni swoich możliwości jeśli do dyspozycji będzie miał słaby sprzęt. Sprzęt dla didżeja powinien oferować dobrą jakość dźwięku. Chodzi o miksery, z których wychodzi dźwięk na wzmacniacze czy głośniki estradowe. Odtwarzacze CD, gramofony również powinny charakteryzować się czystością odtwarzania. Miksery powinny mieć również różnorodne i dobre efekty. Jeśli DJ korzysta z komputera mikser ze złączem MIDI ułatwi mu pracę.

Dobre i trwałe miksery oferują znane na całym świecie z produkowania różnego typu sprzętu dla DJ – ów firmy Denon, Reloop i Technisc. Niestety nie każdego DJ’a stać na taki wydatek i sprzęt. Szczególnie nie stać osób początkujących i pragnących zdobyć dopiero doświadczenie. Z innych znanych marek warto wymienić też sprzęt Numark, który głównie robi świetne gramofony, ale nie tylko.

Można zaopatrzyć się w taki wysokiej jakości sprzęt w dedykowanych sklepach muzycznych np. w dj sklep lub dj shop. Coraz częściej takie sklepy przyjmują postać sklepów internetowych i właśnie drogą internetową rozprowadzają swój towar. Znawców tematu i DJów nie trzeba przekonywać o jakości produktów tych marek.

» Kategoria: Hobby, rozrywka, Sklepy

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY