Second hand online

Opublokowan: Wrzesień 2, 2010 | Kategoria: Hobby, rozrywka

Kiedy po raz pierwszy odwiedziłem tak zwany secondhand miałem wrażenie, że to nie dla mnie i w życiu nie zrobię zakupów w takim miejscu, a tym bardziej nie nałożę ubrań w nim zakupionych. Zdarza się tak właśnie z pierwszym wrażeniem odnośnie sklepów z odzieżą używaną. Jest to oczywiste, ponieważ nie każdy chciałby nosić ubrania po kimś, w końcu nigdy nie wiadomo, kto miał na sobie to co mamy zamiar zakupić. Jednak postaram się zachęcić ludzi do tego, że second hand internetowy nie jest niczym złym.

Sprawę należy jednak przemyśleć przez dłuższą chwilę, tłumaczę dlaczego. Zazwyczaj osoby, które oddają swoją odzież, bo jej nie potrzebują nie narzekają na stan finansów, nikt kto nie ma nadmiarów gotówki nie oddaje swoich ubrań, zwłaszcza firmowych i w dobrym stanie. Stąd można wywnioskować, że poprzedni właściciele ubrań nie byli raczej osobami, które nie dbają o swoją higienę. Może jednak nie to jest do końca najważniejsze, ponieważ pranie w wysokiej temperaturze likwiduje każde bakterie i zarazki.

Jeżeli natomiast przeszkadza nam sam fakt wybierania ubrań w takim miejscu istnieje tak zwany second hand online gdzie możemy zakupić tanią odzież używaną w najlepszych cenach nie ruszając się praktycznie z domu. Jedyne czego w takim wypadku potrzeba to konto bankowe, z którego możemy dokonać przelewu.

Ważna jest również unikatowość przedmiotu, ponieważ to co znajdziemy w secondhandach nawet internetowych jest zazwyczaj niedostępne w sklepach. Na prawdę polecam tę formę wypełniania swojej garderoby.

» Kategoria: Hobby, rozrywka

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY