Mistrzyni drugiego planu

Opublokowan: Marzec 29, 2010 | Kategoria: Hobby, rozrywka

Są zdjęcia, na których ładna jest tylko podłoga. I tylko ona posiada jakiś sens, a dlatego, że niektórym nie powinno się udostępniać Internetu do użytku. A na potwierdzenie tego istnieje na szczęście ktoś taki jak mistrz drugiego planu, którego sama obecność wyraża więcej o człowieku uwiecznionym na fotografii przed nim niż on sam.

Jak takie perełki można odnaleźć w przepastnej przestrzeni Internetu? Najłatwiej na tak zwanych portalach społecznościowych, gdzie każdy może mieć profil i ma swobodę dość wielką w dodawaniu zdjęć. Najczęściej swoich. Ale czasami z kimś takim w tle, jak mistrz drugiego planu. W tym konkretnym przypadku mamy blondynę, choć niczego nie chcę sugerować, o pełnych kształtach, która jakby od niechcenia zasiadła do owego zdjęcia, ale tak naprawdę już w tym momencie zapewne wiedziała, gdzie owo cudne foto zamieści. Charakterystyczny jest strój owej niewiasty, lśni bowiem on niezmiernie, choć byliby tacy co orzekliby, że świeci się jak psu… wiadomo co.

A w tle oczywiście mistrz. A właściwie mistrzyni. Starsza pani, wyglądająca na bardzo starszą i zmęczoną życiem ale nie poddającą się życiowym przeciwnościom. Starsza pani słodko śpi. A może po prostu zmorzył ją sen czekając na lafiryndowatą wnuczkę? Ale z pewnością nigdy się nie dowie, jaka się stała sławna, zarówno dzięki wnusi jak i pewnemu portalowi, którego założenia były zacne a skończył, jak skończył. Przez takie właśnie zdjęcia.

» Kategoria: Hobby, rozrywka

Comments are closed.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY