Nowości budowlane na targach

Opublokowan: Czerwiec 28, 2010 | Kategoria: Dom

Na tegorocznych targach budowlanych BUDMA w Poznaniu można było zobaczyć wiele ciekawych propozycji dotyczących materiałów budowlanych oraz sprzętu niezbędnego na każdej budowie. Sporą grupę produktów stanowiły elementy wykończenia mieszkań takie jak podłogi czy drzwi, które ostatnimi czasy przeżywają boom jeśli chodzi o ich popyt.

drzwi wewnętrzneLiczne stoiska producentów skrzydeł drzwiowych zachęcały do obejrzenia szerokiej gamy oklein i wzorów poszczególnych kolekcji. Ciekawie zostały zaprezentowane drzwi zewnętrzne z prawdziwego drewna, które było jedynie lakierowane i bejcowane tak aby wydobyć naturalne piękno. Możliwość konfiguracji jest także niemała, to znaczy dodatkowo można zestawiać je z dostawkami lub naświetlami bocznymi oraz górnymi. Daje to znaczne powiększenie optyczne naszego korytarza.

Idąc dalej można było dostrzec równie ciekawe drzwi wewnętrzne zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. tu ciekawostką jest, ze bardzo dużo naszych drzwi jest eksportowanych do zachodnich krajów natomiast my sami także niemało importujemy drzwi chińskiej produkcji. Niestety wielokrotnie nie spełniają one norm polskiego budownictwa, które wyraźnie określa parametry takie jak wentylacja w toalecie czy odporność ogniowa w drzwiach wejściowych do budynków.

W Poznaniu zostało zaprezentowanych wiele ciekawych nowych rozwiązań, niektóre jako koncepcje, które za jakiś czas może się przyjmą do seryjnej produkcji i sprzedaży.

» Kategoria: Dom

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY