Recenzje książek sposobem na pieniądze

Opublokowan: Sierpień 21, 2010 | Kategoria: Biznes

Większość z nas lubi czytać, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że czytanie rozwija, ale czy rozumiemy to, że pisanie rozwija bardziej niż czytanie? Tego nas w szkołach nie uczono, tymczasem ludzki mózg odczuwa dużo większe bodźce kiedy piszemy, niż kiedy czytamy.

Pytanie brzmi: jak zarobić na pisaniu. To bardzo proste, wystarczy po prostu pisać. Możesz pisać cokolwiek, w internecie każdy pisany tekst ma wartość, która czyni go wyjątkowym w oczach google. Wartość, że tak powiem, wyszukiwarkowa tekstu, to co najmniej 1,50 zł za 1000 znaków, dlatego nie ma szans, żebyś stracił czas. Po 1,50 zł za 1000 znaków sprzedasz dosłownie wszystko, a jeśli nie sprzedasz, to możesz pozycjonować własny serwis.

Drożej możesz sprzedawać treść bloggerom, cieciom blogów, dużym portalom i witrynom, które szukają freelancerów. Możesz też zacząć w sieci coś swojego i dzięki temu stworzyć małe imperium zarabiające na treści. Wszystko dzięki internetowi, który nam to wszystko umożliwia i pozwala nam zarabiać z dowolnego miejsca na Ziemi.

» Kategoria: Biznes

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY