Jak sprzedać książkę przez internet?

Opublokowan: Lipiec 28, 2010 | Kategoria: Biznes

Długo myślałem o tym jak zarobić pieniądze w sieci, jaki wybrać program partnerski, bo z uwagi na to, że nie mam jeszcze 18 lat, nie mogę skorzystać z AdSense. Wpadłem na pomysł, żeby promować książki. Niby banalne, ale może to nie jest najgorszy sposób.

Początkowo zamierzałem zapisać się do programu partnerskiego ceneo albo kupujemy.pl – oni dają 10 gr za kliknięcie, ale tam też trzeba mieć 18 lat. Praktycznie wszędzie, ale niektóre programy prowizyjne w księgarniach nie wymagają podawania swoich danych od razu i tak zarejestrowałem się w pp.selkar.pl – 10% od każdego zamówienia, zdecydowanie więcej niż np. 5% w helionie.

Najpierw wrzuciłem link na blogu, ale żeby promować książki, właściwie cokolwiek, trzeba napisać tekst reklamowy. I tak powstał pomysł na blog, na którym piszę recenzje książek. To jednocześnie taki pomysł na samodoskonalenie się, bo żeby zarobić w sieci trzeba się uczyć pisać i jak najwięcej praktykować. Mam nadzieję, że znajdą się śmiałkowie chętni kupić sobie jakieś książki, powiedzmy przewodnik po Polsce albo jakiegoś Wiedźmina.

» Kategoria: Biznes

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY