Inwestycje w mieszkania czy działki rolne?

Opublokowan: Sierpień 23, 2010 | Kategoria: Biznes

W czasach kryzysu cała masa ludzi zastanawia się jak można swoje pieniądze pomnożyć. Minęły już czasy, gdy wystarczyło włożyć je w akcje i czekać, aż owe akcje nabiorą wartości. Dziś rynek jest zmienny i niestabilny i trzeba szukać innych źródel dochodu. A te jak się okazuje bywają nie mniej ryzykowne.

Co więc robić? Najbezpieczniej oczywiście trzymać pieniądze na lokatach. Ale to nie tyle zarabianie, co oszczędzanie, pilnowanie finansów, by nie traciły na wartości. Dlatego też ludzie korzystają również z innych metod. W pierwszej kolejności rzucają się tutaj w oczy lokaty strukturyzowane. ale czasem inwestorzy znajdują bardziej wyrafinowane metody prób zarabiania.

Ostatnio coraz częściej mówi się o przenoszeniu swych funduszy w nieruchomości w różnych miastach. Dlaczeog nie w jednym konkretnym? Jak wiadomo mieszkania Białystok oferuje dużo taniej niż Warszawa, ale też w stolicy jest większe zapotrzebowanie na wynajem lokalów mieszkalnych. Jeśli jednak chce się uzyskiwać dochód z wynajmu, warot lokal przygotowac jako już ogtowy do wprowadzki, a to oznacza konieczność wyposażenia go w meble, w tym również w stoły i krzesła.

Z drugiej storny Białystok jest miejscowością, w okolicach której lepiej wyjdą działki rolnicze. Ale oprócz nich i mieszkań niektórzy mogą próbować też czego innego – budowy domów, które potem sprzeda się jako już gotowe. To jednak plan dość długofalowy.

Wspomniano o rolnictwie. Otóż są osoby, tkóe próbują szukać pieniędzy nie przez mieszkania, a poprzez rolnictwo, wykupując np. certyfikaty na ceny zboża.

» Kategoria: Biznes

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY