Dystrybucja

Opublokowan: Sierpień 5, 2010 | Kategoria: Biznes

Dystrybucja niektórych produktów może być kłopotliwa. Przekonał się o tym jeden z moich znajomych, który od pewnego czasu postanowił, że będzie zajmować się dystrybucją różnego rodzaju produktów.

Pewnego dnia dostał informacje, że jeden z prducentów garaży blaszanych szukał osób ,które zajmowały by się dystybucją jego produktów poza granice naszego kraju. Szybko więc postanowił skorzystać z sytuacji i pojechał do owego producenta. Okazało się, że już po chwili rozmowy był pewien, że nie będzie wspólpracował z owym producentem. Dlaczego? Ponieważ garaże blaszane, które miałby rozprowadzać są bardzo duże i musiałby zmieniać samochód tylo pod jedno zlecenie.

Było mu bardzo przykro z tego powodu. Przede wszystkim dlatego, że podczas zakupu samochodu wydawało mu się, że właśnie mniejszy samochód będzie w większym kręgu zainteresowania z wielu względów, m.in. Dlatego, że mniej benzyny spala.

Okazało się jednak,że tak nie było. Błąd w jego przypadku związany był przede wszystkim z niedoświadczeniem. Nie zdawał on sobie bowiem sprawy z tego, że to wszystko może się tak potoczyć. Nie miał dużego doświadczenia w branży dystrybucyjnej, więc większość informacji czerpał z Internetu. Niestety w Sieci oprócz wartościowych informacji, znajdują się również mało znaczące, lub w ogóle nieprawdziwe wiadomośc na temat niktórych spraw.

» Kategoria: Biznes

Leave a Reply

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Copyright © 2005 Yourcopyright. All Rights Reserved | Design: YGoY